Hoşgeldiniz!

Sitemizin imkanlarından yararlanmak için üye olun veya giriş yapınız.

Giriş Yap
  • SİTEMİZ TÜM ZİYARETÇİLERE VE ÜYE ALIMINA KAPATILMIŞTIR...!!!
    Ziyaretçilerimiz yeni içerikleri takip etmek için WhatsApp ve Telegram kanallarımızı ziyaret edebilirler, veya dilerseniz V.I.P üyelik alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle Discord veya Skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Lütfen gerçekten V.I.P alacaklar giriş yapsın aksi takdir de discord kanalımıza giriş yapıldığında kanalımızdan çıkarıyorum bilginiz olsun. TSI olarak sağlıklı günler dileriz. İletişim Skype: bigdvd3 - Discord: TIKLAYIN
    GÜNCEL İÇERİKLERİ TAKİP KANALLARIMIZ Telegram: TIKLAYIN WhatsApp: TIKLAYIN

Amazon Quantum Of Solace 2008 640Kbps 23Fps 6Ch E-AC3 Amazon TR Audio TSI

TheMovieDB
Quantum of Solace (2008) IMDB
    Türler

Yönetmen

Özet

• 6.308 / 10 ( Kullanılan Oy: 7027 / TMDb )

Macera, Aksiyon, Gerilim, Suç,

Marc Forster

Sevdiği kadın Vesper tarafından ihanete uğrayan 007, içinden gelen dürtüye karşı koyarak son görevini kişiselleştirmemeye çalışır. Kararlılıkla doğruyu ortaya çıkarmaya çalışırken Bond ve M , Mr White’ı sorguya çekerek, Vesper’a şantaj yapan, kimsenin tahmin edemeyeceği kadar karmaşık ve tehlikeli bir şebekeyi ortaya çıkarırlar.Adli bilgiler Mi6 ’ya ihanet eden bir kişi ve Haiti’de bir banka hesabı arasında bir ilişkiyi ortaya koyar ve başkasıyla karışan kimliği, Bond’un burada kendi kan davası için çalışan güzel fakat alıngan kadın Camille ile tanışmasını sağlar. Camille, Bond’u doğruca gizemli bir organizasyonun başındaki nereden geldiği belirsiz iş adamı Dominic Greene’e götürür.

Daniel Craig

Karakteri

James Bond
Olga Kurylenko

Karakteri

Camille Montes
Mathieu Amalric

Karakteri

Dominic Greene
Judi Dench

Karakteri

M
Giancarlo Giannini

Karakteri

René Mathis

Tüm kadroyu gör ...

FreeDoom

TSİ Üyesi
12 Ocak 2022
158
413
63
Quantum Of Solace 2008 640Kbps 23Fps 6Ch E-AC3 Amazon TR Audio TSI
e3DXXLJHGqMx9yYpXsql1XNljmM.jpg

6.308 / 10

Türü:
Macera, Aksiyon, Gerilim, Suç,

Özet

Sevdiği kadın Vesper tarafından ihanete uğrayan 007, içinden gelen dürtüye karşı koyarak son görevini kişiselleştirmemeye çalışır. Kararlılıkla doğruyu ortaya çıkarmaya çalışırken Bond ve M , Mr White’ı sorguya çekerek, Vesper’a şantaj yapan, kimsenin tahmin edemeyeceği kadar karmaşık ve tehlikeli bir şebekeyi ortaya çıkarırlar.Adli bilgiler Mi6 ’ya ihanet eden bir kişi ve Haiti’de bir banka hesabı arasında bir ilişkiyi ortaya koyar ve başkasıyla karışan kimliği, Bond’un burada kendi kan davası için çalışan güzel fakat alıngan kadın Camille ile tanışmasını sağlar. Camille, Bond’u doğruca gizemli bir organizasyonun başındaki nereden geldiği belirsiz iş adamı Dominic Greene’e götürür.​

Rich (BB code):
*************************** TSI ***************************
*** Film Adı: Quantum of Solace 
*** Film Yılı: 2008 
*** Kaynak: Amazon  
*** Bit Hızı: 640 Kbps 
*** FPS: 23 Fps 
*** Kanal: 6 CH 
*** Süre: 1 s 46 dk 14 s 144 ms 
*** Dosya Boyutu: 486 MiB
*************************** TSI ***************************

Quantum of Solace Seslendirme Kadrosu
Daniel Craig ... James Bond (Rıza Karaağaçlı)
Olga Kurylenko ... Camille (Burcu Güneştutar)
Mathieu Amalric ... Dominic Greene (Sefa Zengin)
Judi Dench ... M (Müdrike Coşansu)
Giancarlo Giannini ... Rene Mathis (Mazlum Kiper)
Gemma Arterton ... Strawberry Fields (Aysun Topar)
Jeffrey Wright ... Felix Leiter (Murat Şenol)
David Harbour ... Gregg Beam (Özdemir Çiftçioğlu)
Jesper Christensen ... Bay White (Aziz Güngör)
Anatole Taubman ... Elvis (Barış Özgenç)
Rory Kinnear ... Bill Tanner (Uğur Taşdemir)
Joaquín Cosio ... General Medrano (Faruk Akgören)
Simon Kassianides ... Yusef (Barış Özgenç)
Diego Fernández de Córdoba ... Erkek Yatırımcı (Faruk Akgören)
Edwin Cedeño ... Erkek Yatırımcı #2 (Aziz Güngör)
Jesús Ochoa ... Teğmen Orso (Aziz Güngör)
Glenn Foster ... Mitchell (Murat Şenol)
Fernando Guillén Cuervo ... Colonel of Police (İsmail Yıldız)
Mike Pérez ... Motorsikletli Polis (İsmail Yıldız)
Brendan O'Hea ... Forensics Tech (Özdemir Çiftçioğlu)
Paul Ritter ... Guy Haines (İsmail Yıldız)
Tim Pigott-Smith ... Yabancı Sekreter (İsmail Yıldız)
Dış Ses: Barış Özgenç
Çevirmen: Sibel Sel
S. Yönetmeni: Murat Şenol
Stüdyo: İmaj Stüdyoları
Yayın: DVD

vip.jpg

Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir: TSI V.I.P

Quantum Of Solace 2008 640Kbps 23Fps 6Ch E-AC3 Amazon TR Audio TSI - Türkçe Ses İndir
Quantum Of Solace 2008 640Kbps 23Fps 6Ch E-AC3 Amazon TR Audio TSI - Türkçe Ses Dosyası İndir
Quantum Of Solace 2008 640Kbps 23Fps 6Ch E-AC3 Amazon TR Audio TSI - Türkçe Dublaj İndir

• - Yorumlarınız Türkçe olmak ZORUNDADIR! Aynı zamanda büyük harf kullanmak, random harfler kullanmak, birleşik yazmak vb. kesinlikle YASAKTIR!
  • - Eleştirileriniz sunumu yapan kişiyi kırmayacak şekilde ve siteyi kötülemeyecek şekilde olmalıdır.
  • - Yorumlarınıza ekleme yapacaksanız tekrar yorum yapmak yerine düzenleme seçeneğinden yorumunuzu düzenleyerek yapabilirsiniz. (7 gün içinde)
  • - Site dışı link vermek ve reklam yapmak kesinlikle YASAKTIR!
  • - Yorumlarda hakaret, uygunsuz davranış veya hatalı içerik görenler direkt Rapor tuşuna basarak yönetime bildirebilirler.