Hoşgeldiniz!

Sitemizin imkanlarından yararlanmak için üye olun veya giriş yapınız.

Giriş Yap
  • Stereo (2Ch) Sesler Hakkında!!!
    Merhaba 01.01.2024 tarihinde Stereo yani 2 kanal seslerin kategorisi tamamen son verilecektir sitemiz günümüz teknolojisine uygun olmakla birlikte belirtilen tarihinden itibaren Surround,Dolby Atmos,DTS 5.1-7.1 İşlenmiş,Orjinal ve yakında yine her zaman ki gibi hiçbir sitede yapılmayan Dolby Atmos gibi DTS-X Master Audio teknolojisine sahip yani nesne tabanlı DTS-X Master Audio seslerle hizmet vermeye devam edecektir. Anlayışınız için teşekkürler sağlıklı günler dileriz.. By Audio Restruction Technology BigDVD - TSI
  • V.I.P ÜCRETLERİ GÜNCELLENMİŞTİR...!!!
    V.I.P Paketlerimiz güncellenmiş olup 6 Aylık - 12 Aylık Orjinal sesler - 12 Aylık Restruction Sesler olarak 3 paket olarak sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle Discord veya Skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Lütfen gerçekten V.I.P alacaklar eklesin aksi takdir'de discord kanalımıza giriş yapıldığında kanalımızdan çıkarıyorum bilginiz olsun. TSI olarak sağlıklı günler dileriz. İletişim Skype: bigdvd3 - Discord: TIKLAYIN

Blu-Ray Captain America The Winter Soldier 2014 4851Kbps 23Fps 8Ch DTS-HD MA Bluray Restruction TR Audio TSI

TheMovieDB
Captain America: The Winter Soldier (2014) IMDB
    Türler

Yönetmen

Özet

• 7.678 / 10 ( Kullanılan Oy: 16915 / TMDb )

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu,

Anthony Russo

"Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.

Chris Evans

Karakteri

Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson

Karakteri

Natasha Romanoff / Black Widow
Sebastian Stan

Karakteri

James 'Bucky' Barnes / Winter Soldier
Anthony Mackie

Karakteri

Sam Wilson / Falcon
Cobie Smulders

Karakteri

Maria Hill

Tüm kadroyu gör ...

BigDVD

Administrator
Yönetici
16 Ekim 2021
1,592
3,690
113
Captain America The Winter Soldier 2014 4851Kbps 23Fps 8Ch DTS-HD MA Bluray Restruction TR Audio TSI
dgqEHkpBLa1JhN1QtdIyrqFmDWE.jpg

7.678 / 10

Türü:
Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu,

Özet

"Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.​

Rich (BB code):
*************************** TSI ***************************
*** Film Adı: Captain America: The Winter Soldier 
*** Film Yılı: 2014 
*** Kaynak: Bluray Restruction 
*** Bit Hızı: 4851 Kbps 
*** FPS: 23 Fps 
*** Kanal: 8 CH 
*** Süre: 2s 15dk 54sn 105ms 
*** Dosya Boyutu: 4.60 GB
*** Uyumlu Sürüm: Uyumlu UHD Bluray sürümlere göre senkronlanmıştır.
*************************** TSI ***************************

vip.jpg

Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir: TSI V.I.P

Captain America The Winter Soldier 2014 4851Kbps 23Fps 8Ch DTS-HD MA Bluray Restruction TR Audio TSI - Türkçe Ses İndir
Captain America The Winter Soldier 2014 4851Kbps 23Fps 8Ch DTS-HD MA Bluray Restruction TR Audio TSI - Türkçe Ses Dosyası İndir
Captain America The Winter Soldier 2014 4851Kbps 23Fps 8Ch DTS-HD MA Bluray Restruction TR Audio TSI - Türkçe Dublaj İndir

Moderatör tarafında düzenlendi:

gizlixd

TSİ V.I.P ELMAS
19 Ocak 2021
184
127
43
senin sayende böyle güzel ve kaliteli paylaşımlara ulaşıyoruz yaptığınız zor ve büyük bir çaba harcıyorsunuz çok teşekürler elinize emeğinize sağlık böyle kaliteli filmlerin seslerinin gelmesini temenni ediyoruz iyi çalışmalar

BigDVD

Administrator
Yönetici
16 Ekim 2021
1,592
3,690
113
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim evet söylediğiniz gibi bu cidden zor yani 8ch işleyip daha sonra birde Atmos olarak tekrar işliyorum objeleri ayarlamak onları işlemek her sahnesini bakarak Atmos işlemek daha da zor bazen günler sürebiliyor ama bittiği zaman mükemmel işçilik çıkıyor orataya bizim gibi hiçbir ses platformda ve nette Atmos işleyen olduğunu sanmıyorum bende hem kendi arşivime ekliyorum hemde sizlerle paylaşıyorum.

gizlixd

TSİ V.I.P ELMAS
19 Ocak 2021
184
127
43
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim evet söylediğiniz gibi bu cidden zor yani 8ch işleyip daha sonra birde Atmos olarak tekrar işliyorum objeleri ayarlamak onları işlemek her sahnesini bakarak Atmos işlemek daha da zor bazen günler sürebiliyor ama bittiği zaman mükemmel işçilik çıkıyor orataya bizim gibi hiçbir ses platformda ve nette Atmos işleyen olduğunu sanmıyorum bende hem kendi arşivime ekliyorum hemde sizlerle paylaşıyorum.
Ağzına yüreğine sağlık güzel insan ben kendimde denedim sadece dts hd master programıyla sadece center sesini değiştiriyorum ama yan kanallardaki konuşma seslerine bir türlü birşey yapamadım düzeltemedim onda her sesi yakalıyıp düzelmek gerekiyor genelde dts-hd olarak indiriyorumda atmos daha mı iyi Batman filminde paylaştığınız atmos ile izlemiştim güzeldi dts-hd mi atmos mu hangisini tavsiye edersiniz kullandığım ev sinema sistemi LG BH9530TW 3D BLU-RAY , 1460W, EV SİNEMA SİSTEMİ · 9.1 Kanallı
İyi çalışmalar

Son düzenleme:

BigDVD

Administrator
Yönetici
16 Ekim 2021
1,592
3,690
113
Atmos sesin özelliği her yerden 360 derece ses gelmesi demektir özellikle efektlerde çok daha iyi bir ses deneyimi diyebilirim. DTS-HD MA sadece belilrlenen kanallardan geliyor. Atmos ses dinlemek istiyorsanız tüm sisteminizin Atmos sesi desteklemesi gerekmektir örneğin TV'nizin ses çıkışı Atmos destekliyor ama sinema sisteminiz atmos desteklemiyor bu şekilde olmaz hal böyle iken atmos sesleri duyamazsınız tüm sisteminizin Atmos ses özelliği desteklemesi gerekmektedir buna dikkat edilmesi gerekir aksi halde atmos ses duymanız imkansızdır. hangisini tavsiye ederim derseniz bu tamamen kişinin zevkine kalmış bir şey benim sadece Samsung 4K TV Atmos ses özelliği var ama Samsung TV'lerin sanırım yanılmıyorsam 7serisinden sonraki serilerinde DTS sesleri lisans anlaşması yüzünden desteklemiyor bende E-AC3 ses ekleyip filmi bu şekilde izliyorum sinema sistemim ise Logitech Z906 DTS-HD MA sesi destekliyor Atmos maalesef yok bende Atmos ses işlerken Atmos sesi destekleyen kulaklık satın aldım bu şekilde Atmos sesleri işlerken Logic Pro X ile Binaural özelliğini kullanarak sesleri Atmos olarak işleyip sizlere Atmos seslerle buluşturuyorum.

Teşekkür ederim.

• - Yorumlarınız Türkçe olmak ZORUNDADIR! Aynı zamanda büyük harf kullanmak, random harfler kullanmak, birleşik yazmak vb. kesinlikle YASAKTIR!
  • - Eleştirileriniz sunumu yapan kişiyi kırmayacak şekilde ve siteyi kötülemeyecek şekilde olmalıdır.
  • - Yorumlarınıza ekleme yapacaksanız tekrar yorum yapmak yerine düzenleme seçeneğinden yorumunuzu düzenleyerek yapabilirsiniz. (7 gün içinde)
  • - Site dışı link vermek ve reklam yapmak kesinlikle YASAKTIR!
  • - Yorumlarda hakaret, uygunsuz davranış veya hatalı içerik görenler direkt Rapor tuşuna basarak yönetime bildirebilirler.